Handel metalami kolorowymi

Oferujemy szeroki zakres wymiarowy prętów, rur, blach, płaskowników z brązu, żeliwa, mosiądzu, aluminium, miedzi i tworzyw sztucznych. Najwyższa jakość potwierdzona atestami jakościowymi 2.2 z numerem wytopu i składem chemicznym. W celu przedstawienia oferty cenowo-terminowej prosimy o kontakt.

Galeria

CuSn

Brąz

Żeliwo

_

CuZn

Mosiądz

Al

Aluminium

Cu

Miedź

W firmie Topaz-Metale specjalizuje się w handlu metalami kolorowymi (pręty, tuleje, blachy, płaskowniki) – dzięki współpracy ze sprawdzonymi hutami dostarczamy Klientom najwyższej jakości elementy metalowe o wszechstronnym zastosowaniu. Mamy nadzieję, że uda nam się również spełnić wszystkie Państwa wymagania – gwarantujemy szeroki wybór, przystępne ceny, a także szybką realizację zamówień. W branży posiadamy przeszło 26-letnie doświadczenie. Od 1990 roku działamy jako hurtownia metali kolorowych i specjalizujemy się przede wszystkim w brązie, mosiądzu, aluminium oraz w żeliwie, a także dostarczamy innego rodzaju elementy, w tym z tworzywa sztucznego. W asortymencie posiadamy między innymi kwadraty z brązu i kwadraty żeliwne, pręty, tuleje z brązu, pierścienie brązowe, tuleje żeliwne, bloki z mosiądzu, plastry aluminium, również rury miedziane, taśmy miedziane – z pełnym asortymentem można zapoznać się na naszej stronie internetowej w zakładce Oferta. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były najwyższej jakości – są one dostępne w wielu różnych wymiarach, dzięki czemu mogą Państwo dopasować je indywidualnie do realizowanego projektu. Zależy nam na pełnym zadowoleniu Klientów, dlatego też dostarczamy elementy produkowane z surowców spełniających międzynarodowe normy. Jakość naszych artykułów potwierdzają między innymi atesty jakościowe od hut 2.2 z numerem wytopu i składem chemicznym, a także certyfikaty 3.1 z właściwościami mechanicznymi. Aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych Klientów, realizujemy również usługi cięcia formatek na zamówienie – dysponujemy nowoczesnym zapleczem maszyn pozwalającym nam na świadczenie kompleksowych usług w tej dziedzinie. Dostarczamy między innymi formatki brązowe, mosiężne, aluminiowe oraz formatki żeliwne. Również sprowadzamy materiał pod specjalne wymagania, jeżeli potrzebują Państwo elementów w niestandardowych wymiarach. Nasz magazyn główny znajduje się w Kamiennej Górze, w którym na chwilę obecną przechowujemy 400 ton towaru! Jesteśmy w stanie dostarczyć do Państwa towar do 48 godziny. Większość paczek od naszej firmy dostarczana jest następnego dnia po wysyłce.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z galerią naszych realizacji – znajdą tutaj Państwo fotografie naszych magazynów i dostarczanych przez nas elementów, między innymi takich jak formatki brązowe, pierścienie z brązu, kwadraty z brązu, tuleje brązowe, formatki żeliwne, wałki żeliwne, tuleje żeliwne, kwadraty żeliwne, płyty mosiężne, formatki z aluminium, formatki miedziane, pręty miedziane, rury z miedzi.

  • Copyright © 2016 Topaz Metale. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.