Handel metalami kolorowymi

Oferujemy szeroki zakres wymiarowy prętów, rur, blach, płaskowników z brązu, żeliwa, mosiądzu, aluminium, miedzi i tworzyw sztucznych. Najwyższa jakość potwierdzona atestami jakościowymi 2.2 z numerem wytopu i składem chemicznym. W celu przedstawienia oferty cenowo-terminowej prosimy o kontakt.

O firmie

Topaz-Metale jest firmą handlową z ponad 29 letnim doświadczeniem. Hurtownia metali kolorowych specjalizująca się w brązie, żeliwie, mosiądzu, aluminium oraz tworzywach sztucznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów tniemy na wymiar blachy i płaskowniki oraz sprowadzamy materiał pod specjalne wymagania ( niestandardowe wymiary, gatunki )

Wiemy co jest najważniejsze dla Naszych Klientów – Jakość , Cena , Czas Realizacji

Jakość oraz europejskie standardy gwarantują nasi dostawcy z Polski, Niemiec, Danii, Holandii, Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Rumunii. 

Każdy nasz materiał jest potwierdzony atestem 2.2, który zawiera informację o numerze wytopu i składzie chemicznym.

Cena towaru uzależniona jest od ilości pośredników, których musi pokonać w drodze do klienta ostatecznego. Posiadany przez nas towar pochodzi bezpośrednio od hut, dlatego możemy zaproponować najlepsze ceny w Polsce!

Czas dostawy na terenie Polski wynosi maksymalnie 48 godzin, gdzie 90% paczek jest dostarczanych następnego dnia od zamówienia.

Nasza nowa piła taśmowa, ostatnie wykończenia u producenta pod nadzorem Pana Janusza Wiśniewskiego
Nasza nowa piła taśmowa, ostatnie wykończenia u producenta pod nadzorem Pana Janusza Wiśniewskiego

Jako nieliczni monitorujemy towar podczas przesyłki, dlatego w przypadku wystąpienia nieprawidłowości możemy natychmiast zareagować, a nasza praca kończy się w momencie otrzymania paczki przez klienta.

profile brązowe
tuleje żeliwne
tuleje brązowe skórowane
  • Copyright © 2016 Topaz Metale. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.